В рамках програми серед іншого передбачено проведення ендопротезування для учасників бойових дій, які брали безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, та сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць.
Зокрема, цьогоріч з бюджету Тернопільської громади виділено кошти на ендопротезування великих суглобів на суму 753,0 тис. грн. За ці кошти для потреб вищезазначених категорій буде придбано 12 ендопротезів: 1 – ендопротез колінного суглоба, 8 – ендопротезів кульшового суглоба, 3 – ендопротези колінного суглоба інтерпозиційні.
Тож учасники бойових дій, які брали безпосередню участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України та члени сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, що потребують такої медичної допомоги, можуть звертатися до КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги».
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Ще 15 військовослужбовцям ...
Наступна новина: Тернопільських випускників ...
Креатин утром или перед тренировкой когда он ...
Как выбрать идеальный рум для примерки капсульного гардероба
Креатин и выносливость может ли добавка помочь бегунам и любителям велосипеда
Трубчасті радіатори для сучасних інтер’єрів і стабільного тепла
Як правильно планувати відпустку?