Нагадаємо, ДТП сталася 31 липня на трасі «Київ-Ковель-Ягодин» у селі Городець, Сарненського району. Слідством встановлено, що 39-річна жителька Київщини, кермуючи автомобілем ZXAUTO Landmark проявила неуважність до дорожньої обстановки та на рівній ділянці дороги допустила неконтрольований занос автомобіля, в результаті чого він перекинувся та загорівся.
Внаслідок ДТП 2 пасажирки, одна з яких неповнолітня, загинули на місці події, ще одна померла того ж дня у лікарні. Крім того, до медичного закладу доставили ще двох потерпілих, одна з них була вагітною і втратила дитину.
Наступного дня, за процесуального керівництва обласної прокуратури, водійці повідомлено про підозру.
Свою вину вона визнає, а причиною ДТП називає пошкоджене дорожнє покриття. Каже, що в'їхала в яму і автомобіль занесло.
Досудове розслідування проводять слідчі СУ ГУНП в Рівненській області.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3 років.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: 277 мешканців ...
Наступна новина: У Рівненській області ...
Преимущества быстрых займов на карту онлайн
Український бренд дизайнерського одягу CAT ORANGE
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей