Цими днями для захисників однієї з військових частин, що створена на базі Тернополя, додатково передали необхідне спорядження та комп’ютерну техніку.
«Продовжуємо допомагати військовим. Для нашої частини, яка дислокується в одному з «гарячих» місць на Донеччині та нищить окупантів, передаємо техніку. А саме: тепловізійні камери, монітори, ноутбуки й інше обладнання, яке сподіваємось допоможе більш ефективно виконувати захисникам свої функції, – зазначає міський голова Сергій Надал. – Бажаємо нехай ця техніка рятує життя, допомагає нищити й виганяти ворога».
Зокрема, передано: п’ять ноутбуків, три біспектральні тепловізійні камери, п’ять телевізорів, а також – комутатори, маршрутизатори, точки доступу, джерела безперебійного живлення, кабелі, оптичні щипці та жорсткі накопичувачі.
Традиційно допомога надається відповідно до запитів наших захисників, адже на фронті квадрокоптери є дуже необхідними у виявленні ворожих позицій.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Как увеличить число ...
Наступна новина: 12 років отримала ...
Поділ майна при розлученні: як захистити свої ...
Как интимные товары помогают в длительных отношениях
Как запустить бюро переводов с нуля и захватить ТОП-3 в Google: история успеха компании «Курсив»
Как управлять деньгами: финансовая грамотность для начинающих
Як обрати надійний інтернет-магазин електроінструменту в Україні
Гипергидроз и его влияние на качество жизни