Відбір кандидатів проходитиме у кілька етапів: тестування, проходження військово-лікарської комісії, фізичні випробування, психологічні тести. Після цього на кандидатів чекає співбесіда з поліцейською комісією та спецперевірка.
Заробітна плата від 25 тис. грн. + додаткові виплати на період воєнного стану та за безпосередню участь в бойових діях або заходах у районах ведення бойових дій.
Подати заявку можна на офіційному сайті ГУНП в Тернопільській області. Якщо у кандидата виникли проблеми з відсиланням заявки чи немає такої технічної можливості, він може звернутися до працівників сектору кадрового забезпечення Тернопільського районного управління поліції за адресою: м. Тернопіль бульвар Тараса Шевченка, 10 або в Сектор відбору на службу УКЗ ГУНП в Тернопільській області за адресою: м.Тернопіль вул.Галицька, 40-Б. Контактні телефони: 0676537728, 0676534593.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Тернополі відбулося ...
Наступна новина: Тернополянка Софія ...
КОМЕНТАРІ
![аватар](themes/uzinform/avatars/1737.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
Изумительно!
![аватар](themes/uzinform/avatars/1338.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ua.jpg)
Очень и очень неплохо!!!
![аватар](themes/uzinform/avatars/323.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
Через деякий час Ваша стаття стане популярною. Запам'ятайте мої слова.
![аватар](themes/uzinform/avatars/410.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ua.jpg)
интересно. только название какое-то несерьезное.
![аватар](themes/uzinform/avatars/186.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ua.jpg)
тема реально старая
![аватар](themes/uzinform/avatars/1566.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ua.jpg)
Стаття неоднозначна - не можна кидатися в крайності.
![аватар](themes/uzinform/avatars/971.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ua.jpg)
Велике спасибі!
![аватар](themes/uzinform/avatars/879.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ua.jpg)
Чіпляє, відмінно написано!
стаття непогана але назва якось не дуже