Графіки будуть застосовуватись у випадку дефіциту електроенергії. Тобто у разі відсутності потреби у зазначені години вимкнення електропостачання споживачів не будуть застосовуватися.
Черговість вимкнення 6 через 3 години або 3 через 6 годин. Тобто, виходячи із погодинного навантаження на енергосистему, енергетики будуть корегувати це навантаження, вмикаючи або вимикаючи певну групу споживачів.
Для того, щоб скористатись графіками, необхідно завантажити додаток «е-Тернопіль» (для iOS та для Android). На головній сторінці обрати розділ «Мапи», з переліку вибрати «Де світло», а далі – «Графіки». Після цього необхідно ввести адресу, за якою бажаєте дізнатись графік відключення світла.
Даний графік розроблено ВАТ «Тернопільобленерго» з метою стабілізації забезпечення електропостачання споживачів та застосовується для дотримання доведених НЕК «Укренерго» лімітів споживання електричної енергії для Тернопільської області з метою збалансування енергосистеми України.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
КОМЕНТАРІ
![аватар](themes/uzinform/avatars/1173.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
Блестящая идея
![аватар](themes/uzinform/avatars/510.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ua.jpg)
Монетизацією краще займіться. А так чудово!
![аватар](themes/uzinform/avatars/1654.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
Пожал бы руку автору, и дал по морде всем его ненавистникам.
![аватар](themes/uzinform/avatars/171.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
вот это позитив) просто класс)
![аватар](themes/uzinform/avatars/1666.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ua.jpg)
Завжди приємно читати розумних людей
![аватар](themes/uzinform/avatars/1632.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
Видно, що автор намагається зробити свій сайт для простих людей, і мені кажеться, що це у нього непогано виходить.
![аватар](themes/uzinform/avatars/1279.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ua.jpg)
тема реально старая
![аватар](themes/uzinform/avatars/1216.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
Сколько ж можно говорить…
![аватар](themes/uzinform/avatars/301.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ua.jpg)
Вот так история!
![аватар](themes/uzinform/avatars/1500.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
вот это позитив) просто класс)
![аватар](themes/uzinform/avatars/1259.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
Все подобається. Спасибі за пост!
![аватар](themes/uzinform/avatars/1228.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
Досить цікава і пізнавальна тема
![аватар](themes/uzinform/avatars/668.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
Кожна стаття автора відмінна від попередньої. Висновок: читати автора :)
![аватар](themes/uzinform/avatars/144.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
ну що тут скажеш ...
![аватар](themes/uzinform/avatars/178.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
Знакомый стиль...
![аватар](themes/uzinform/avatars/1084.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ua.jpg)
спасибі за цікаву ретроспективу!
![аватар](themes/uzinform/avatars/1543.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
Прямо навіть не віриться
![аватар](themes/uzinform/avatars/508.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ua.jpg)
Восхитительно..
![аватар](themes/uzinform/avatars/1573.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ua.jpg)
Завжди приємно читати розумних людей
![аватар](themes/uzinform/avatars/1232.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
Мені, наприклад є чим поділитися, думаю не тільки мені.
![аватар](themes/uzinform/avatars/534.gif)
![країна](themes/uzinform/images/flag-ru.jpg)
Хм… У каждого абрама своя программа.
Даже и не докопаешься.