Участь у програмі «Складне протезування нижніх кінцівок та реабілітація» беруть 5 команд, до складу яких входять: два фізичних терапевти, лікар фізичної і реабілітаційної медицини та протезист. В рамках програми протезами нижніх кінцівок буде забезпечено пацієнтів зі складними ампутаціями.
Наших медиків навчатимуть американські фахівці Едді Леопольдо Фентез, спеціалізація – протези нижніх кінцівок та Патріша Янг, фізичний терапевт (протезист/ортезист).
Як зазначає директор лікарні швидкої допомоги Ярослав Чайківський, фахівці обмінюватимуться досвідом у галузі протезування та реабілітації, що є важливим для покращення якості надання послуг пацієнтам з ампутаціями. Наші медики зможуть вивчити нові методи реабілітації, підготовки до протезування, використання інноваційних технологій, таких як термопластик та віртуальна реальність, для поліпшення процесу лікування пацієнтів з ампутаціями.
«Основана мета нашої місії – допомагати пацієнтам, які отримали важкі травми та втратили кінцівки. Найкращий спосіб для цього – поділитись знаннями та обмінятись досвідом з українськими протезистами і фізіотерапевтами. Ми хочемо не лише допомогти відновити кінцівку, а й дати можливість повернутися до повноцінного життя таким людям», – зазначає Едді Леопольдо Фентез.
Організатори заходу: «Protez Hub» у співпраці з Prosthetika, БО «Пацієнти України», «Центр протезування і реабілітації РАЗАН» та КНП «Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги» в рамках проєкту Реабілітація травм війни за підтримки Швейцарії та Airlink.
Нагадаємо, у міській лікарні швидкої допомоги відкрили нове реабілітаційне відділення.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Рівненській області ...
Наступна новина: 29 жовтня Муніципальний ...