На Рівненщині завдяки прокуратурі громаді повернуть земельну ділянку вартістю понад 4 млн грн

На Рівненщині завдяки прокуратурі громаді повернуть земельну ділянку вартістю понад 4 млн грн

18.11.23 13:48 0 107
Господарський суд Рівненської області задоволив позовну заяву Вараської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Володимирецької селищної ради до приватного підприємства про розірвання договору оренди земельної ділянки та повернення її у комунальну власність.

Зокрема, прокуратурою встановлено, що Головним управлінням Держгеокадастру у Рівненській області укладено з приватним підприємством договір оренди майже 22 га землі, вартістю понад 4 млн грн, розташованої на території Володимирецької ОТГ. Підприємство, за умовами договору, використовувало ділянку для сільськогосподарського виробництва.

Втім, орендар, всупереч вимогам Закону України «Про оренду землі», Земельного та Податкового кодексів України, усунувся від виконання договірних зобов'язань та систематично не сплачував орендну плату за користування землею.

Тому, з метою захисту інтересів держави та громади, прокуратурою пред'явлено до суду позов про розірвання договору оренди землі та її повернення Володимирецькій селищній раді.

З вказаними доводами прокурора повністю погодився господарський суд.

У подальшому, після набрання рішенням законної сили, вживатимуться заходи до його реального виконання, аби селищна рада могла здати землю добросовісному орендарю і отримувати надходження до свого бюджету.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: 20 листопада у Тернополі ...
Наступна новина: В Тернополі міський голова ...

КОМЕНТАРІ