На чотирьох вулицях у Тернополі завершили роботи з пониження ділянок перед пішохідними переходами

На чотирьох вулицях у Тернополі завершили роботи з пониження ділянок перед пішохідними переходами

28.11.23 09:30 0 97
У Тернополі задля комфортних умов життя та рівних прав для всіх мешканців триває пониження ділянок перед пішохідними переходами. Ці заходи у місті відбуваються в рамках реалізації проєкту «Місто без бар'єрів».

Цими днями пониження бордюрів та тротуарів перед пішохідними переходами завершили ще на двох локаціях, що за адресою: вул. Збаразька, 14, 16 та вул. Володимира Великого. Раніше пониження провели на вул. Камінній (ділянка переходу до ТСШ№5 з поглибленим вивченням іноземних мов) та вул. Замковій (перед готелем «Тернопіль» в напрямку Архикатедрального собору Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці УГКЦ).

За умови сприятливих погодних умов, роботи з пониження тротуарів продовжаться на вул. Руська, 26 (перед ЦУМом) та вул. Текстильній, 8-12 (біля «Будинку праці»).

До слова, на 15 локаціях у Тернополі проведуть пониження ділянок перед пішохідними переходами.

Нагадаємо, у місті тривають роботи з пониження тротуарів в рамках Концепції зі створення безбар’єрного середовища для осіб з інвалідністю та інших категорій маломобільних груп населення на території Тернопільської громади «Тернопіль – місто без бар’єрів».

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: Правоохоронці викрили ...

КОМЕНТАРІ