В зазначений термін петиція набрала необхідну кількість голосів 307 із 300 необхідних, відповідно до Положення її винесено на розгляд виконавчого комітету.
Відповідно до прийнятого рішення, доручено управлінню освіти і науки замовити виготовлення проектно-кошторисної документації та врахувати усі пропозиції подані автором у петиції.
При виділенні коштів з бюджету Тернопільської міської територіальної громади буде забезпечено організацію та виконання робіт.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Тернополі запрацював ...
Наступна новина: Колишнього рівнянина ...