Епідситуація із захворюваністю на гострі респіраторні захворювання у Тернопільській громаді стабілізувалась

Епідситуація із захворюваністю на гострі респіраторні захворювання у Тернопільській громаді стабілізувалась

07.12.23 10:49 0 94
У Тернопільській громаді епідеміологічна ситуація із захворюванням на грип, гострі респіраторні вірусні захворювання та Covid-19 залишається контрольованою та в межах норми.

Так, станом на 4 грудня за даними центру Тернопільського обласного центру контролю та профілактики хвороб кількість хворих на ГРВІ у порівнянні з попереднім тижнем зменшилась на 3,8% (1120 випадків проти 1176). У порівнянні з попереднім тижнем є також динаміка до зниження захворюваності серед дітей на 7,1%, серед школярів – ріст на 3,7%. Кількість госпіталізованих зменшилась на 28,2% .

За звітний тиждень зареєстровано 74 випадків захворювання на COVID-19, що складає 6,6% від загальної кількості всіх зареєстрованих випадків ГРВІ, та менше від минулого тижня на 3,7% (74 випадків проти 77). З числа лабораторно підтверджених випадків COVID-19 питома вага дітей віком до 18 років становить 5,4%.

За словами головного державного санітарного лікаря Тернопільської області Оксани Чайчук, захворюваність на Тернопільщині залишається на високому рівні, але не зростає. Що ж до карантинних заходів, на вони не будуть застосовуватись, адже в цьому немає потреби. Можуть бути введені локальні заходи на тих територіях, де є високий рівень захворюваності чи в окремих навчальних та дошкільних закладах. Ситуація в області постійно моніториться та є контрольованою.

Важливо, за перших ознак застуди – зверніться до сімейного лікаря, не починайте самолікування, дотримуйтесь рекомендацій медиків. Під час хвороби подбайте про безпеку рідних та колег: залишайтеся вдома, використовуйте індивідуальний посуд.

Нагадаємо, найдієвішим захистом від ускладнень та важкого перебігу захворювання на грип та COVID-19 залишається вакцинація. Тому людям, які мають ослаблений імунітет, хронічні захворювання, старшим за 60 років, важливо знайти час та перевірити свій вакцинальний статус, зробити щеплення.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ