Прокурорами встановлено, що з балансу комунального підприємства Костопільської громади неправомірно списані захисні споруди цивільного захисту, розташовані в підвалах багатоквартирних житлових будинків. Такі приміщення вважаються обмежено обороноздатними і не підлягають відчуженню з комунальної власності у приватну.
Водночас, Костопільська міська рада право комунальної власності на протирадіаційні укриття не оформила, та й загалом – не вжила жодних заходів щодо визначення балансоутримувача вказаних захисних споруд. Це призвело до того, що укриття не приведені в належний технічний стан і не готові прихистити людей у разі повітряної тривоги.
Задля захисту мирного населення, збереження життя та здоров`я мешканців територіальної громади під час військової агресії, Здолбунівською окружною прокуратурою і було пред'явлено позов до господарського суду Рівненської області.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Ювенальні прокурори ...
Наступна новина: В Тернополі розклад занять ...
Преимущества быстрых займов на карту онлайн
Взрослые дни рождения: игры, которые точно понравятся всем
Почему разборчивые покупатели выбирают Beauty of Joseon? Взгляд на премиальный сегмент корейской косметики
Поставщикам ритейла — как настроить доставку в торговые сети без штрафов и задержек
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей