В Тернополі звернення міського голови Сергія Надала з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

В Тернополі звернення міського голови Сергія Надала з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

16.12.23 09:17 0 131
Шановна громадо! Українці!

В Україні день пам’яті! Ми згадуємо та вшановуємо ліквідаторів цієї жахливої техногенної катастрофи та молимося за полеглих у боротьбі з мирним атомом.

У далекому вже 1986 році Україна втратила частину своєї території, яка внаслідок Чорнобильської катастрофи стала непридатною для проживання, а також тисячі людських життів, яких вбив і вбиває досі ніби мирний атом. Десятки тисяч українців стали біженцями.

Це жахлива трагедія ХХ століття. Винен у трагедії – злочинний московський режим. На їх совісті жертви та скалічені долі людей.

ми переживаємо найбільшу трагедію ХХІ століття – повномасштабне московське вторгнення. І знову, вже відкрито, кремлівський режим, вбиває десятки тисяч українців, робить безлюдними сотні тисяч квадратних метрів української землі.

У далекому 1986 році мужність та героїзм ліквідаторів, пожежників, експлуатаційного персоналу ЧАЕС, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, працівників міліції врятували Землю від більшої ядерної катастрофи. Вони Перемогли у своїй війні.

У 2022-2023 роках українські воїни-Герої зупиняють московських окупантів, рятують Україну та світ від нової катастрофи – рашизму.

Перемогли у 1986. Переможемо у 2024.

Щиро дякую тим, хто йшов у ядерне пекло рятувати усіх нас, розуміючи небезпеку, усвідомлюючи наслідки.

Подвиг ліквідаторів аварії на ЧАЕС назавжди записано до літопису людської мужності, він навічно залишиться у пам’яті українського народу.

Схиляємо голови перед пам’яттю загиблих у цій боротьбі.

Слава Героям-чорнобильцям.

Міський голова Тернополя Сергій Надал

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Тернополі вшанували ...
Наступна новина: Тернопіль впроваджує ...

КОМЕНТАРІ