Тернополянин Богдан Волошин став переможцем Кубку України зі змішаних єдиноборств ММА

20.12.23 08:44 0 191
З 15 по 17 грудня у м. Києві проходив Кубок України зі змішаних єдиноборств ММА. Всього у змаганнях брали участь понад 100 спортсменів із всієї України, серед учасників був і тернополянин Богдан Волошин.

Богдан показав високий рівень майстерності та здолав своїх опонентів достроково. У здобутках тернополянина є чимало нагород: звання чемпіона України з джиу-джитсу Newaza, чемпіона України з фрі-файт, синій пояс з бразильського джиу-джитсу. Також спортсмен переможець Кубку Тернополя, Кубку Заходу, Кубку України зі змішаних єдиноборств ММА.

За результатами змагань зі змішаних єдиноборств ММА спортсмен здобув перемогу у ваговій категорії 77, 1 кг серед молоді 18-20 років, здолавши у півфіналі представника з Одеської області, а у фіналі - спортсмена із Київської області.

Вітаємо спортсмена та тренерів із вагомим досягненням! Бажаємо нових перемог на арені професійного спорту.