Рівненщина: 15 років ув’язнення з конфіскацією майна – прокурори відстояли вирок «помічнику прокурора лнр»

Рівненщина: 15 років ув’язнення з конфіскацією майна – прокурори відстояли вирок «помічнику прокурора лнр»

09.02.24 09:41 0 110
За принципової позиції прокурора Рівненської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок жителю смт. Станиця-Луганська, засудженого за добровільне зайняття посади в незаконному правоохоронному органі, створеному на тимчасово окупованій території (ч. 7 ст. 111-1 КК України).

Прокурорами доведено, що колишній співробітник органів МВС України в умовах тимчасової окупації вступив у злочинну змову з військами російської федерації та контрольованими ними представниками терористичної організації «лнр».

В результаті домовленостей чоловік, сподіваючись на кар'єрний ріст, навесні 2022 року добровільно обійняв посаду «помічника прокурора прокуратури Станично – Луганського району лнр».

Вироком Рівненського міського суду його засуджено до 15 років ув'язнення з позбавленням права обіймати посади в органах державної влади, державного управління, місцевого самоврядування та правозахисних і правоохоронних органах ще на 15 років з конфіскацією всього майна. Йдеться, зокрема, про житловий будинок, який належить обвинуваченому.

Захисник обвинуваченого, не погоджуючись із таким рішенням, подав апеляційну скаргу. Проте, Рівненський апеляційний суд, заслухавши доводи прокурора, залишив вирок суду першої інстанції без змін.

Обвинувачений наразі перебуває на непідконтрольній Україні території, тож строк відбуття основного покарання буде рахуватись з моменту його затримання.

Загалом на Рівненщині за роботу на ворога вже засуджено 5 «правоохоронців», справи стосовно ще 3 нині на розгляді у судах.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ