Тернополянин Віталій Мандзин виборов срібло на юніорському Чемпіонаті Європи з біатлону

13.02.24 12:22 3 141
Днями в польському місті Якушице завершився Юніорський відкритий чемпіонат Європи-2025 IBU з біатлону. В останній день змагань пройшов мас-старт на 60 учасників у юніорів, у якому тернопільський спортсмен Віталій Мандзин виборов 2-ге місце та став срібним призером на дистанції 12 кілометрів.

Тренер спортсмена - Назарій Бурик.

До слова, Віталій Мандзин є студентом факультету фізвиховання Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка та паралельно студента Західноукраїнського Національного університету, та з 2019 року отримує стипендію Тернопільської міської ради, як один з кращих спортсменів громади.

Щиро вітаємо спортсмена та наставника, бажаємо подальших перемог у майбутніх змаганнях.