Вуличні світильники

Вуличні світильники

26.02.24 18:28 1 92

Для створення приємної атмосфери та підвищення рівня безпеки в темний час доби використовуються спеціалізовані вуличні світильники. Придбати їх можна на сайті інтернет-магазину Elekomp https://elekomp.com.ua/ulichnye. Компанія співпрацює з відомими на європейському ринку фабриками. 

В каталозі представлені світильники для вулиці від таких виробників, як:

 • AZzardo;
 • Ideal Lux;
 • LUMINEX;
 • Mantra;
 • Nordlux;
 • Nowodvorski;
 • ONE Light;
 • SearchLight;
 • Zuma Line та інших.

Ці компанії виготовляють якісне й довговічне вуличне освітлення. Ви можете замовити різноманітні зовнішні світильники з доставкою за вашою адресою. Консультанти магазину Elekomp допоможуть зробити правильний вибір і допоможуть оформити замовлення.

Особливості вибору й характеристики

Вуличні світильники для приватного будинку — це прилади, призначені для встановлення на вулиці, на природному або штучному освітленні. Вони грають важливу роль у гарантуванні безпеки та комфорту вуличних просторів, а також можуть використовуватися для декоративних цілей. Під час вибору вуличного світильника важливо враховувати кілька ключових чинників.

Тип вуличного освітлення

Загальне освітлення призначене для освітлення великих площ вуличних зон. Акцентне  — для виділення конкретних об'єктів чи архітектурних деталей. Зважайте ці особливості, коли хочете купити вуличні світильники. Крім того, є спеціальні безпекові моделі.

Тип і дизайн

 1. Ліхтарі. Класичні стовпчасті ліхтарі для освітлення вуличних алей, тротуарів.
 2. Фонарі. Зручні для установки біля входів, дверей або поруч з будинками.
 3. Прожектори. Використовуються для потужного освітлення великих площ або для виділення об'єктів.

Матеріал і водонепроникність

Оберіть світильник зовнішнього освітлення, виготовлений з міцних і витривалих матеріалів, які стійкі до негативних погодних умов і корозії.

Переконайтеся, що модель має відповідний клас водонепроникності для забезпечення тривалого функціонування на вулиці.

Тип інсталяції

 1. Стовпчасті. Підходять для встановлення на стовпах або стійках.
 2. Накладні. Встановлюються на поверхню будинку чи стіну.
 3. Вбудовані. Розташовуються безпосередньо в поверхні тротуару чи дороги.

Джерело світла

Коли бажаєте купити вуличне освітлення, зважайте на тип джерела світла. Наприклад, найпопулярніші зараз LED-технології. Такий прилад енергоефективний та довговічний. Він не потребує багато енергії й може працювати багато місяців чи навіть років.

Датчики та автоматичне вимикання

Якщо збираєтеся купити світильники на вулицю, переконайтеся, чи є в них додаткові корисні опції. Розгляньте варіанти з вбудованими датчиками руху або датчиками світла для автоматичного вмикання та вимикання.

Який захист мають вуличні світильники

Вуличні світильники мають відповідний захист від різноманітних негативних погодних умов та інших впливів, щоб забезпечити надійну роботу та тривалий строк служби. Основні показники захисту вуличних моделей зазвичай вказуються за стандартами захисту від води та пилу.

Індекс захисту від води (IP)

IP65 і вище. Світильники з цим індексом захисту можуть витримувати струйний потік води з будь-якого напрямку. Вони ідеально підходять для експлуатації на вулиці, де може бути вплив дощу чи снігу.

Індекс захисту від пилу (IP)

IP65 і вище. Моделі із захистом від пилу можуть працювати в умовах, де є велика кількість пилу чи інших твердих часток.

Витримка від впливу вітру та вандалізму:

Матеріали та покриття

Корпус світильників має бути виготовлений з міцних матеріалів, які витримують вплив ультрафіолетового випромінювання та інших атмосферних умов.

Захисне покриття, що захищає від корозії, є важливим для світильників, встановлених в місцях з високим рівнем вологості чи солоним повітрям.

Ціни на вуличні світильники залежать від рівня захисту й матеріалу виготовлення приладу.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 6)
Попередня новина: Універсальні котли в ...
Наступна новина: Работа строителем за ...

КОМЕНТАРІ

аватар країна
Dimcha65 - 26.02.24

пізнавальна тема