«Сполучені Штати засуджують фіктивні парламентські й місцеві вибори режиму Лукашенка, які завершилися в Білорусі», – заявив 25 лютого представник Держдепартаменту США Метью Міллер.
Він наголосив, що голосування проходило «в атмосфері страху», за якої жоден виборчий процес не можна назвати демократичним.
«Режим продовжує утримувати понад 1400 політичних в'язнів. Усі незалежні політичні діячі були або затримані, або заслані. Усім незалежним політичним партіям відмовили в реєстрації… Білоруський народ заслуговує на краще», – йдеться в заяві. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Лукашенко заявив, що братиме участь у президентських виборах у Білорусі 2025 року
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Нідерланди укладуть з ...
Наступна новина: США: Трамп переміг на ...
Преимущества быстрых займов на карту онлайн
Взрослые дни рождения: игры, которые точно понравятся всем
Почему разборчивые покупатели выбирают Beauty of Joseon? Взгляд на премиальный сегмент корейской косметики
Поставщикам ритейла — как настроить доставку в торговые сети без штрафов и задержек
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей