«Стратегія – реагувати на події відповідно до того, як розвивається ситуація. Ми це робимо ще з 24 лютого: одразу на другий день високий представник (ЄС Жозеп Боррель) попросив сотні мільйонів євро на озброєння України. І потім ми вирішували, які види зброї – це довгий-довгий шлях. Тож побачимо. Тут не можна сказати так чи ні про жодну річ – це величезна війна», – сказав чиновник і додав, що не знає, чи будуть міністри у понеділок намагатися сформувати спільну позицію з цього питання, але в Раді ЄС стежать за дискусіями з цієї теми.
Наприкінці лютого французький президент Емманюель Макрон заявив, що, хоча «немає консенсусу» щодо відправки західних сухопутних військ в Україну, «нічого не можна виключати». Пізніше офіційні особи Франції спробували роз'яснити слова Макрона і пом'якшити реакцію на них, водночас наполягаючи на необхідності надіслати Росії чіткий сигнал про те, що вона не може перемогти у війні в Україні.
Читайте також: Зеленський відреагував на заяву Макрона щодо відправлення західних військ в Україну
Сполучені Штати і більшість європейських країн заявили, що не планують посилати наземні війська в Україну.
У Кремлі попередили, що якщо НАТО відправить війська, прямий конфлікт між альянсом і Росією буде неминучим.
14 березня Емманюель Макрон знову повторив свою позицію про те, що не можна виключати введення західних військ в Україну. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Відправка військ країн ЄС в Україну: за лаштунками обговорення
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Журналісти встановили особи ...
Наступна новина: У Львові відкрили ...