Йдеться, зокрема, про Білівське давньоруське городище на околиці однойменного села, яке своїм ландшафтом та краєвидами вабить туристів з усієї України. Це пам'ятка археології національного значення, яка перебуває під особливою охороною держави, а землі під Городищем не підлягають передачі з державної до комунальної або іншої форми власності.
Водночас, прокуратурою встановлено, що попри законодавчу заборону, на підставі матеріалів інвентаризації, земельну ділянку площею 1,8 га, яка знаходиться в межах охоронної зони пам'ятки, віднесено до земель сільськогосподарського призначення та безпідставно передано із державної у комунальну власність громади.
Аби не допустити знищення пам'ятки археології обробітком земельної ділянки, Рівненська окружна прокуратура звернулась до суду з відповідним позовом. Суд підтримав позицію прокуратури і от тепер Білівське городище повернуто у власність держави.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Комунальне підприємство ...
Наступна новина: Польські фермери знову ...
Поділ майна при розлученні: як захистити свої ...
Как запустить бюро переводов с нуля и захватить ТОП-3 в Google: история успеха компании «Курсив»
Как управлять деньгами: финансовая грамотность для начинающих
Ехать или остаться: сколько реально зарабатывают на стройке в Европе и Украине
Як обрати надійний інтернет-магазин електроінструменту в Україні
Гипергидроз и его влияние на качество жизни