У МВФ зауважують, що у 2023 році українська економіка продовжила демонструвати неабияку стійкість, хоча пов'язані з війною фактори знову з'являються, а перспективи залишаються під впливом надзвичайно високої невизначеності.
Як повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, Україна очікує на наступний транш фінансової підтримки обсягом близько 880 млн доларів.
«Це кошти для покриття найважливіших бюджетних видатків. Вони допоможуть нам і далі зберігати макрофінансову стабільність. Дякую МВФ за довіру та підтримку», – написав він у телеграмі.
14 грудня 2023 року Україна отримала третій транш фінансування на суму близько 900 мільйонів доларів від Міжнародного валютного фонду (в рамках програми Механізму розширеного фінансування (EFF).
Чотирирічну програму EFF для України з доступом до фінансування у обсязі близько 15,6 мільярдів доларів було схвалено 31 березня 2023 року. Ця програма є частиною ширшого пакету другої міжнародної підтримки для України, який наразі становить близько 122 мільярдів доларів.
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Заміна динаміка Xiaomi 12
Наступна новина: Нідерланди виділять ще 2 ...
The Courage to Pause: Why Slowing Down Is the New ...
Особенности эксплуатации китайских электромобилей с GB/T в Украине
Какие признаки говорят, что технику для работы с наличными пора обслуживать
The Surprising Comfort of Loving Your Stuff
Школьные туры на весенние каникулы — какими они должны быть, чтобы заинтересовать ребенка