Дачич, виступаючи перед сербськими ЗМІ після зустрічі з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим у Москві, подякував Росії за її «тверду» позицію і підтримку Сербії в питанні Косова.
Представник Державного департаменту США у відповідь на прохання Радіо Свобода прокоментувати цю зустріч заявив, що Сполучені Штати не вважають, що будь-яка країна «повинна надавати пану Путіну платформу для просування або виправдання його агресивної війни проти України».
Івіца Дачич прибув до Москви на запрошення Лаврова, щоб відвідати товариський матч між футбольними командами Сербії та Росії. Сербська збірна є першою європейською збірною, яка зіграла в Росії від початку російського вторгнення в Україну.
Читайте також: МОК закликав спортсменів відмовитися від участі в російських «Іграх дружби»
Офіційний Белград не дотримується санкцій Євросоюзу з лютого 2022 року, коли Росія почала повномасштабне вторгнення в Україну. Також влада Сербії не припиняє контактів із Кремлем. Белград розраховує на підтримку Росії та Китаю в міжнародних організаціях та інституціях щодо невизнання Косово як держави.
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Російські ЗМІ пишуть про ...
Наступна новина: Спортивні заходи в ...
Безпечна їзда в місті: екіп і звички,які реально ...
Тренды здорового питания на 2026 год
Чому септик з бетонних кілець – екологічне рішення
Чому швидкість сайту — це не про комфорт, а про гроші
Трубчасті радіатори для сучасних інтер’єрів і стабільного тепла
Як правильно планувати відпустку?