Уряд Латвії вирішив виставити на аукціон «Будинок Москви»,гроші спрямують на підтримку України

Уряд Латвії вирішив виставити на аукціон «Будинок Москви»,гроші спрямують на підтримку України

02.04.24 10:16 0 33
У Латвії виставлять на торги земельну ділянку в Ризі і розташовану на ній будівлю – так званий «Будинок Москви», який раніше належав Росії і був націоналізований. Відповідне рішення ухвалив 26 березня уряд Латвії.

Відповідно до рішення, «Будинок Москви» і земля будуть передані Міністерству фінансів країни, а той дозволить відповідним структурам продати цю нерухомість на аукціоні.

Будівля може бути продана тільки разом із землею. За кадастровими даними Державної земельної служби Латвії, ціна ділянки становить 517 083 євро, а будівлі – 2 348 340 євро.

11 січня Сейм Латвії затвердив законопроєкт, що передбачає передачу «Будинку Москви» у власність держави. Право розпоряджатися будівлею отримав уряд Латвії, який мав визначитись з його подальшою долею. Повідомлялося, що будівлю продадуть на аукціоні, а отримані кошти відправлять на допомогу Україні.

Після 24 лютого 2022 року санкції, запроваджені через російське вторгнення в Україну, зокрема щодо московської влади, ускладнили роботу «Будинку Москви», але не припинили її повністю. Приміщення в будівлі, як і раніше, здавалися в оренду, у тому числі особам, яких влада Латвії підозрює в підтримці політики Росії. Після націоналізації орендарі мали залишити будівлю. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Сейм Латвії ухвалив остаточне рішення про націоналізацію «Будинку Москви»

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Прокудін: з окупації на ...
Наступна новина: Буданов стверджує,що Росія ...

КОМЕНТАРІ