Франція «найближчим часом» зможе передати Україні майже 80 установок Caesar – Міноборони

Франція «найближчим часом» зможе передати Україні майже 80 установок Caesar – Міноборони

02.04.24 10:44 0 311
Незабаром Франція зможе поставити Україні 78 артустановок Caesar і збільшить постачання снарядів, повідомив міністр оборони країни Себастьян Лекорню.

Він уточнив, що між Францією, Україною і Данією досягнуто домовленості про фінансування 155-мм самохідних гаубиць Caesar, що дасть змогу Франції «швидко поставити» їх.

Відомо також, що Франція поставила за мету надати Україні цього року 80 000 снарядів для 155-мм гармат. Міністр нагадав, що від самого початку війни в Україні Франція надала лише 30 тисяч снарядів.

Крім того, Франція займається пошуком наявних запасів пороху і боєприпасів, які можна було б закупити в країнах за межами Європейського союзу, зазначив міністр.

16 лютого Україна та Франція підписали угоду про співпрацю у сфері безпеки. Париж оголосив про надання Україні трьох мільярдів євро військової допомоги протягом 2024 року. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Люксембург приєднався до артилерійської коаліції – Міноборони про «Рамштайн»

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Samsung Pay з квітня ...
Наступна новина: Тисячі ізраїльтян ...

КОМЕНТАРІ