Зокрема, як пише портал «Урал Ведомости», рятувальники гасять пожежу на даху «одного з виробничих цехів заводу». Водночас агентство «Ура.Ру» цитує пресслужбу заводу: там заявляють, що пожежа на території промислового майданчика, але будівля нібито не належить «Уралмашу» й розташована далеко від виробничих потужностей.
Міністерство надзвичайних ситуацій Росії заявило, що триває ліквідація «великої пожежі» покрівлі цеху в Єкатеринбурзі на площі 4 тисячі квадратних метрів, не уточнюючи назву об'єкта.
Читайте також: У російському Єкатеринбурзі стався вибух на електропідстанції, яка живить оборонні заводи – ЗМІ
Про постраждалих наразі невідомо.
«Уралмашзавод» виробляє обладнання для галузей металургії, гірничодобувної промисловості та енергетики.
На початку березня в Єкатеринбурзі на електропідстанції, яка живить оборонні заводи, стався вибух. Тоді місцевий телеграм-канал Mash називав «Уралмаш» серед оборонних підприємств, які підстанція забезпечувала живленням. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Навіщо Росія «вішає» теракт у «Крокус Сіті Холі» на Україну?
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Сирський розповів голові ...
Наступна новина: У Рівненській області ...
Оцінка впливу на довкілля: що потрібно знати?
Эффективные способы продвижения малого бизнеса
Як вибрати фабрику з виробництва курток
Сучасна мед. техніка для дому та закладів охорони здоров’я
Аромат як підпис: як знайти свій ідеальний парфум та створити незабутній образ