ТОП 3 Приватні школи по Монтессорі в Києві на Позняках

ТОП 3 Приватні школи по Монтессорі в Києві на Позняках

05.04.24 08:01 12 292

 Навчання за Методикою Монтессорі: Лінгвістична Приватна Школа Позняки у Дарницькому р-ні в Києві

У сучасному світі, коли освіта втрачає свою стандартну форму та шукає нові шляхи розвитку, Montessori School у Києві стоїть на передових позиціях, пропонуючи унікальну програму навчання за методикою Монтессорі.Унікальність Інноваційного Підходу

За зовнішнім виглядом — це лише одна з багатьох приватних шкіл у Даринькому районі Києва, але Montessori School вибірково обирає найпрогресивніші та ефективні методи навчання для своїх учнів. Розташована в центрі Позняків, школа знаходиться в закритому житловому комплексі з власним дитячим майданчиком та простором площею понад 700 квадратних метрів. Це ідеальне середовище для розвитку кожної дитини згідно з принципами Монтессорі.

Висококваліфіковані Вчителі та Інноваційні Програми

Однією з ключових переваг Montessori School є професійний рівень вчителів. Наш персонал постійно підтверджує свій рівень та поглиблює знання, навчаючись у міжнародних центрах Монтессорі. Це дозволяє нам запропонувати найсучасніші підходи до навчання та розвитку дітей.

Розвиток Інтелекту та Творчості через STEM

Montessori School пропонує унікальну розроблену програму, яка об'єднує кращі практики Нової Української Школи з методикою Монтессорі, STEM наукою (наука, технології, інженерія та математика) та оздоровчим спортом. Ця інтеграція дозволяє забезпечити повноцінний розвиток кожної дитини та підготувати їх до викликів сучасного світу.

Створення Комфортного та Безпечного Середовища

Ми ретельно дбаємо про те, щоб наші учні почували себе комфортно та безпечно. Наш закритий житловий комплекс забезпечує приватність та безпеку для всіх учнів. Дитячий майданчик, обладнаний сучасними іграшками та спортивними спорудами, створює можливість для фізичного розвитку та активного відпочинку.

Лінгвістична Школа зі Схильністю до Іноземних Мов

Наша школа також відзначається схильністю до вивчення іноземних мов. Завдяки програмі лінгвістичного навчання, учні отримують можливість вивчати англійську та іспанську мови на рівні, що відповідає найвищим стандартам міжнародної освіти.

Запрошуємо на Екскурсію

Ми запрошуємо всіх батьків та дітей на екскурсію до приватна початкова школа позняки  Montessori School, розташованої за адресою: м. Київ, вулиця Мишуги 2, неподалік від станції метро Позняки. Для запису на екскурсію або отримання додаткової інформації, будь ласка, звертайтеся за номером телефону: 068 597 1000.

Montessori School — це не просто школа, це місце, де ваша дитина отримає найкращі знання та навички для успішного майбутнього. Приєднуйтеся до нашої спільноти розвитку та досягнень!   

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 9)
Попередня новина: Арматура 8 А500С: ...
Наступна новина: Как правильно подобрать ...

КОМЕНТАРІ

аватар країна
dslloop - 05.04.24

Действительно интересная тема.

аватар країна
ptwGT - 05.04.24

Вот это да!

аватар країна
Internet_crush - 05.04.24

Короче, дело к ночи. После статьи реально разморило… Пошел спать.

аватар країна
SuperLeha123 - 05.04.24

Невероятно красиво!

аватар країна
exaliphur - 05.04.24

Вы Преувеличиваете.

аватар країна
Desyatnikov_Oleg - 05.04.24

подкупила искренность статьи

аватар країна
hate_666 - 05.04.24

Всегда приятно читать умных людей

аватар країна
FuckUpYourRReality - 05.04.24

відмінний приклад стоїть матеріалу

аватар країна
egorch - 05.04.24

улыбнуло с утречка

аватар країна
mcmova - 05.04.24

Коротше, справа до ночі. Після статті реально розморило ... Пішов спати.

аватар країна
SUICIDEWAVE - 05.04.24

Добавлю эту статью в закладки.

аватар країна
deserialization - 05.04.24

ИМХО смысл раскрыт от А, до Я, автор выжал всё что можно, за что ему респект!