Проєкт документу підготував уряд регіону. Влада Татарстану пропонує спростити працевлаштування підлітків віком від 14 до 18 років і дозволити їм працювати на заводах у вільний від навчання час.
За твердженням укладачів програми, Татарстан відчуває нестачу молодих працівників через зниження рівня народжуваності в 1990-ті роки і через те, що зараз молодь вважає за краще отримувати освіту у професійних навчальних закладах і вишах замість того, щоб працювати.
Влітку минулого року журналісти видань «Протокол» і Youtube-каналу «РЗВРТ» повідомляли, що студентів коледжу в Єлабузі в Татарстані залучають до збирання іранських безпілотників «Шахед» на заводі в особливій економічній зоні. Багато хто з робітників – неповнолітні, йшлося в розслідуванні. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Голова Татарстану після атаки дронів: підприємства повинні захищатися самостійно
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: СБУ уразила російську ...
Наступна новина: У Рівненській області ...
500 мл - це нові 2 літри: як я почав пити воду ...
Ремонт квартиры под ключ
Andrii Dobrovolskyi (Cosmobet) про головні кіберзагрози в індустрії iGaming
Как выбрать хомуты кабельные и площадки?
Шапочка для плавання