Документ підтримали 83 депутати, проти не голосував ніхто, пишуть місцеві ЗМІ.
Законопроєкт вимагатиме від організацій, які отримують понад 20% свого фінансування з-за кордону, зареєструватися як «агенти іноземного впливу». Швидше за все, документ буде ухвалено парламентом, контрольованим правлячою партією «Грузинська мрія» та її союзниками, пишуть журналісти.
Опоненти кажуть, що «цей закон завдасть шкоди прагненню Грузії вступити до Європейського Союзу».
Критики порівняли законопроєкт із російським законодавством, що «використовується Кремлем для придушення інакодумства». Ухилення від реєстрації або неподання фінансової декларації у встановлені терміни тягне за собою штраф у розмірі 9 тисяч доларів.
Минулого року документ відкликали після двох днів масових протестів та зіткнень демонстрантів із силовиками. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Бійка в парламенті Грузії через «закон про іноагентів»: опозиціонер вдарив депутата правлячої партії
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Митниця попереджає про ...
Наступна новина: «Агітував за Путіна»: СБУ ...
Английский для взрослых с нуля: как избавиться от школьных стереотипов и заговорить быстро
Витамины для восстановления после болезни: как вернуть силы? | VitAdel ImmunPlus
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей