Турбота про власну красу притаманна представницям прекрасної половини людства. Сьогодні б’юті індустрія досягла таких висот, що навіть жінки у віці мають змогу виглядати набагато молодше своїх років. Але це прагнення вимагає часових та фінансових витрат. На щастя наразі є багато б’юті гаджетів, котрі можна використовувати в домашніх умовах, та отримувати неймовірний ефект, ніби ви щойно вийшли з дорогого салону краси. Йдеться про фени та стайлери для моделювання зачісок.
Які бренди випускають надійні та недорогі стайлери
Сьогодні не є обов’язковим довго ходити бутіками та штовхатися на речових ринках, аби придбати ту чи іншу річ. Якщо ви під’єднані до глобальної мережі, варто скористатися перевагами сучасних інтернет-магазинів. За посиланням https://www.ctrs.com.ua/ru/uhod-za-volosami/tip_staylery/ увазі красунь і модниць представлено величезний асортимент стайлерів, фенів-щіток, утюжків, випрямлячів та інших технічних засобів для догляду за волоссям та моделювання зачісок. Прямо в себе вдома, відразу після ванної ви матимете змогу не лише висушити кучері, але й створити саме ту зачіску, яка підкреслить ваш настрій та імідж.
Звісно, багато хто мріє про стайлери та фени Dyson або Shark. Вони є такими собі “Айфонами” в світі стайлерів, тому що їхня вартість перевищує 10-20 тисяч гривень. Ці виробники застосовують різноманітні інноваційні підходи, зокрема ефект Коанда, завдяки якому моделювання зачіски відбувається під потоками прохолодного повітря.
Але не варто журитися. Навіть у бюджетному сегменті представлено багато виробників та моделей стайлерів, що дозволять вам досягнути бажаної мети в домашніх умовах. Серед найвідоміших брендів, які випускають недорогу техніку для волосся, перерахуємо такі компанії:
- Babyliss;
- Remington;
- Enchen;
- Beurer;
- Revlon;
- Sencor;
- ROWENTA;
- VALERA тощо.
Так, в інтернеті та на YouTube можна знайти безліч професійних оглядів на стайлери Babyliss або Remington, у яких професійні стилісти доводять, що в контексті функціонала та якості укладання волосся вони мало чим поступаються дорожчим моделям типу Dyson Airwrap або Shark FlexStyle.
За якими критеріями вибирають недорогі стайлери для волосся
Купуючи стайлер, першочергову увагу звертають на наступні характеристики:
- тип – стайлер для випрямляння чи завивки, плойка-гофре, праска, електробігуді тощо;
- матеріал пластин – ідеальними матеріалами вважають кераміку або турмалін, тефлон також є хорошим матеріалом на відміну від металу, який призводить до пошкодження кератинової структури;
- кількість налаштувань та регулювань – навіть на недорогих стайлерах можна регулювати температуру в широкому діапазоні, потужність повітря та його напрям;
- іонізація – додаткова функція, що забезпечує кращий результат та знімає статичну електрику, що має властивість виникати при сушінні волосся;
- потужність – професійні прилади мають потужність до 2 кВт, тоді як для домашнього застосування цілком вистачить пристроїв від 100 Вт.
Також варто робити покупки в інтернет-магазинах офіційних дилерів, де вам запропонують не лише професійну допомогу з вибором, а й вигідні умови купівлі в розстрочку на тривалий термін без переплат.
КОМЕНТАРІ
Только золотые руки могли набить такой прикольный материал
Сайт просто чудовий, порекомендую всім знайомим!