Через російську атаку на Одещині 8 поранених,є загиблий – ОВА

Через російську атаку на Одещині 8 поранених,є загиблий – ОВА

19.05.24 09:31 0 252
Російська армія завдала по Одещині ракетного удару, повідомив голова обласної військової адміністрації Олег Кіпер.

За його словами, в Одеському районі влучання ракети спричинило сильну пожежу та пошкодило цивільну інфраструктуру.

Спершу Кіпер повідомив про п'ятьох поранених, але згодом уточнив дані:

«На жаль, внаслідок шньої російської атаки по Одеському району є одна загибла людина. Щирі співчуття рідним та близьким…Кількість поранених збільшилася до восьми осіб».

Читайте також: Авіаудар РФ по Харкову: кількість поранених зросла до 19 – влада

Голова області уточнив, що п?ятеро поранених госпіталізовані в стані середньої тяжкості. Решті надали допомогу на місці.

Раніше мер Одеси Геннадій Труханов повідомив, що внаслідок російської атаки в місті постраждали три людини.

Російські військові регулярно з різних видів озброєння – ударними БПЛА, ракетами, КАБами, РСЗВ – атакують українські регіони. Попри докази і свідчення, Москва від початку повномасштабного вторгнення заперечує цілеспрямовану атаку на цивільних. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Стан потерпілого від обстрілу 16 травня начальника Вовчанської МВА задовільний – влада

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Тернополі відібрані ...
Наступна новина: Тернопіль передав ще один ...

КОМЕНТАРІ