20 травня, в рамках поточного ремонту підрядники проводитимуть підготовку ремонтних карт (мала фреза) за адресами: вул. Олени Теліги та вул. Новий Світ. На транспортній розв’язці вулиць Микулинецька – Торговиця – Князя Василя Костянтина Острозького – Замонастирська проведуть влаштування тимчасових дорожніх знаків та демонтаж бордюрів.
Після завершення підготовчих робіт на вулицях Олени Теліги та Новий Світ буде влаштовано новий шар асфальтобетону.
Також проводяться роботи з відновлення покриття у міжквартальних проїздах та на прибудинкових територіях за адресами: просп. Злуки, 21, 15 Квітня, 43-45, вул. Новий Світ, 93-95, вул. Тараса Протасевича,10 А, вул. Володимира Громницького, 7.
Нагадаємо, від 20 травня у Тернополі частково обмежать рух транспорту на транспортній розв’язці вулиць Микулинецька – Торговиця – Князя Василя Костянтина Острозького – Гайова – Замонастирська. Тут проводитимуть роботи з поточного ремонту дорожнього полотна, які заплановано завершити до 1 липня цього року.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Генштаб повідомляє про ...
Наступна новина: Тернопільська громада ...
Переваги ЄвроТур — гарячі автобусні та авіа тури ...
Чому швидкість сайту — це не про комфорт, а про гроші
Креатин и выносливость может ли добавка помочь бегунам и любителям велосипеда
Трубчасті радіатори для сучасних інтер’єрів і стабільного тепла
Як правильно планувати відпустку?