Бітумна черепиця: призначення,переваги і область застосування

Бітумна черепиця: призначення,переваги і область застосування

24.05.24 00:12 0 223

Бітумна черепиця-це популярний матеріал для покрівлі, який складається зі скловолокна, просоченого бітумом і покритого мінеральними гранулами. Бітумна черепиця є одним з найбільш поширених матеріалів для покрівлі в багатьох країнах завдяки своїй міцності, довговічності і стійкості до різних погодних умов.

Вибрати і замовити сьогодні бітумну черепицю можна як в спеціалізованих магазинах і гіпермаркетах, так і на офіційному сайті профільних компаній, наприклад, Азбука Покрівлі. У каталозі представлений широкий вибір матеріалів з докладними описами і характеристиками. Ви можете відразу розрахувати потрібну кількість, визначити вартість і отримати додаткові консультації у менеджерів по телефону. Також компанія гарантує велику виставку, оперативну дотсавку, монтаж та гарантії.

Переваги бітумної черепиці

 • Довговічність-бітумна черепиця прослужить більше 20 років при правильному догляді.
 • Стійкість до вологи і ультрафіолетового випромінювання.
 • Легка укладка і установка.
 • Широкий вибір кольорів і стилів, що дозволяє підібрати підходящий варіант для будь-якого будинку. Її різноманітність форм, розмірів і кольорів дозволяє створювати красиві і стильні покрівельні покриття, які будуть гармоніювати з архітектурним стилем будівлі.
 • Завдяки своїй економічності і простоті догляду, бітумна черепиця залишається неперевершеним вибором для багатьох домовласників.

Галузь застосування

Область застосування бітумної черепиці включає дахи різних будівель-житлових будинків, комерційних будівель, дач і гаражів. Цей матеріал також часто використовується для покрівлі на скатних дахах, терасах і альтанках. Через свою відмінну стійкість до впливу зовнішніх факторів, бітумна черепиця є відмінним вибором для покрівлі в будь-яких кліматичних умовах.

Особливості укладання

 • Підготовка основи: перед укладанням бітумної черепиці необхідно ретельно підготувати основу покрівлі. Вона повинна бути рівною, сухою і чистою.
 • Монтаж покрівельного обрешету: перед укладанням черепиці необхідно встановити покрівельне обрешето. Воно служить для кріплення бітумної черепиці і забезпечує додатковий захист від вітру.
 • Укладання початкового ряду черепиці: починайте укладання черепиці з нижнього краю даху, дотримуючись правильне розташування і шаблон укладання.
 • Укладання наступних рядів: продовжуйте укладати черепицю, дотримуючись правильний шаблон укладання і не забуваючи про правильну перекладці суміжних рядів для забезпечення водонепроникності покрівлі.
 • Установка додаткових елементів: після укладання черепиці встановіть додаткові елементи, такі як вентиляційні заглушки, фасадні Дошки та інші деталі для завершення покрівлі.
 • Завершення укладання: після укладання всіх рядів черепиці встановіть додаткові елементи, перевірте якість укладання і усуньте всі недоліки.

Запам'ятайте, що правильне укладання бітумної черепиці вимагає певних навичок і досвіду. Якщо у вас немає потрібних знань або досвіду, краще звернутися до професіоналів, щоб отримати якісну і надійну покрівлю.

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 6)

КОМЕНТАРІ