Російська влада вивезла до Росії весь дитячий будинок у Херсоні,що є воєнним злочином – NYT

Російська влада вивезла до Росії весь дитячий будинок у Херсоні,що є воєнним злочином – NYT

04.06.24 11:18 0 75
На початку повномасштабного вторгнення Росія вивезла з Херсону дитячий будинок. Це 46 дітей, про місцезнаходження яких досі нічого не відомо, йдеться 2 червня у статті New York Times.

Журналісти відстежили, як ціла мережа посадовців та політиків, пов'язаних із партією російського лідера Володимира Путіна, проводила кампанію з переміщення українських дітей.

Після повномасштабного вторгнення працівники дитбудинку сховали дітей в підвалі церкви, але 25 квітня 2022 року російські посадовці знайшли дітей та перевезли їх майже за 300 км від дому, весь час знімаючи дітей для своїх пропагандистських роликів.

«В Будинку дитини перебували немовлята та діти до п'яти років, деякі з них мали серйозні вади, наприклад, церебральний параліч. Діти не були сиротами, у деяких з їхніх батьків були обмежені батьківські права; частина дітей була вилучена з неблагополучних родин або покинута», – зазначено у матеріалі.

На думку фахівців у галузі права, те, що відбулося з дітьми, може становити воєнний злочин, зазначено у матеріалі. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Роздягнули догола, знімали на камеру»: життя українських дітей під контролем Росії

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Працівники КП ...
Наступна новина: На базі тернопільської ...

КОМЕНТАРІ