У Рівненській області за клопотанням прокурора військовим передадуть понад 4000 пачок вилучених цигарок

У Рівненській області за клопотанням прокурора військовим передадуть понад 4000 пачок вилучених цигарок

06.06.24 12:40 0 99
Прокурор Рівненської обласної прокуратури у суді довів вину жителя Житомирщини у незаконному придбанні, зберіганні, транспортуванні та збуті незаконно виготовлених алкогольних напоїв та тютюнових виробів (ч. 1

ст. 204 КК України).

Так, 30-річний чоловік з Житомирщини, не будучи зареєстрованим підприємцем і не маючи відповідних ліцензій, у листопаді 2023 року замовив та отримав поштовим відправленням у Корецькому відділенні логістичної компанії цигарки без марок акцизного податку встановленого зразка. Чоловік планував подальшу реалізацію товару, втім цим планам завадили працівники поліції.

Проте, обвинувачений висновків не зробив і в січні цього року знову замовив партію алкоголю і цигарок без жодних підтверджуючих документів. Підакцизні товари чоловік привіз і зберігав за місцем свого проживання, де їх і вилучили правоохоронці.

Вироком Рівненського міського суду йому призначено покарання – 85 тис. грн штрафу. Крім того, згідно з рішенням суду, частину вилученої продукції, яка не відповідає вимогам та стандартам, знищать, а іншу, понад 4 000 пачок – передадуть на потреби військовослужбовців Сил оборони.

Чоловік свою вину визнав у повному обсязі. Вирок ще не набрав законної сили.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Від початку доби сталося ...
Наступна новина: Тернополянам та гостям ...

КОМЕНТАРІ