Оновлено дані Реєстру переданої допомоги від Тернопільської міської ради для ЗСУ

Оновлено дані Реєстру переданої допомоги від Тернопільської міської ради для ЗСУ

07.06.24 12:52 0 104
У розділі «Е-сервіси» можна ознайомитись з оновленими даними Реєстру переданої допомоги від Тернопільської міської ради для Збройних сил України.

За травень цього року Тернопільська міська рада придбала для наших військових: 40 квадрокоптерів на суму понад 4,5 млн грн, а загалом від початку війни придбано квадрокоптерів на суму понад 62,5 млн грн. Придбано іншої комп’ютерної техніки на суму понад 7,09 млн грн, зокрема, серед іншого: два відстежувальні комплекси, шість тепловізорів (монокулярні тепловізори, монокуляри), чотири зенітно-пошукових прожектори, п’ять комплектів для підсилення сигналу, два портативних радіоелектронних засоби протидії та два мобільні телефони.

Також закуплено обладнання, про потребу в якому звертались командири військових частин, зокрема: запчастини, фільтри, зарядні пристрої, рукавиці, дроти, електроди, круги шліфувальні тощо.

Окрім того, надається постійна соціальна підтримка захисникам та членам їх сімей. Це і грошова одноразова виплата 10 000 грн військовослужбовцям на забезпечення спорядженням та технічними засобами (цією послугою вже скористались 2352 захисники), одноразова допомога по 10 000 на лікування та реабілітацію поранених захисникам (вже отримали 37 захисників), відшкодування суми першого внеску за житло в рамках програми «єОселя».

Також надається щомісячна допомога захисникам з інвалідністю І та II групи, щомісячна допомога членам сімей загиблим (померлих) пропалих безвісти захисників у розмірі, грошова допомога для часткової компенсації витрат на оплату житлово-комунальних послуг членам сімей загиблих (померлих), звільнення від оплати за харчування для дітей захисників, медичні послуги (зубопротезування) тощо.

Нагадаємо, Реєстр переданої допомоги доповнюється та оновлюється щомісячно.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Тернополі з 10 червня ...
Наступна новина: У застосунку «е-Тернопіль» ...

КОМЕНТАРІ