Саміт перших леді та джентльменів присвятять безпеці дітей – Олена Зеленська

Саміт перших леді та джентльменів присвятять безпеці дітей – Олена Зеленська

21.06.24 15:35 0 90
Цього року Саміт перших леді та джентльменів вирішили присвятити темі – «Безпека дітей». На саміті вперше презентуватимуть результати соціологічного дослідження «Ключові загрози для дітей», яке провели якраз для цього соціального заходу.

«Болюча тема для України, де Росія щодня вбиває й калічить дітей і вже викрала 19 тисяч маленьких українців. Але, хоч війна триває та залишається найбільшим болем для українців, наша країна сконцентрована не лише на собі, а й шукає нові рішення для подолання глобальних загроз і викликів», – розповіла під час пресконференції перша леді Олена Зеленська.

Вона додала, що вже розіслали запрошення та очікують відповідей, деякі перші леді та джентльмени вже відповіли позитивно на запрошення. Однак поки не повідомляється, які саме країни будуть представлені на заході.

Сам саміт відбудеться 12 вересня у Києві. Перша панель буде присвячена дітям у збройних конфліктах.

За останніми даними Офісу генпрокурора, через російську агресію в Україні станом на 4 червня загинула 551 дитина, понад 1 368 дітей зазнали поранень різного ступеня тяжкості. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Російська влада вивезла до Росії весь дитячий будинок у Херсоні, що є воєнним злочином – NYT

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ