У Рівненській області за знущання над дружиною чоловіку призначили рік пробаційного нагляду

У Рівненській області за знущання над дружиною чоловіку призначили рік пробаційного нагляду

21.06.24 12:22 0 62
Прокурор Рівненської окружної прокуратури у суді довів вину рівнянина у вчиненні домашнього насильства відносно дружини (ст. 126-1 КК України).

Так, упродовж 2019-2024 років, 64-річний чоловік неодноразово знущався над своєю дружиною. Перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння він ображав, принижував та бив жінку, що призвело до її фізичних та психологічних страждань, погіршення самопочуття та побоювання за власну безпеку.

Раніше чоловік вже притягувався до адміністративної відповідальності за вчинення домашнього насильства, однак на шлях виправлення не став.

Під час судового розгляду обвинувачений свою вину визнав повністю і переконував суд, що кається.

Вироком Рівненського міського суду чоловіка визнано винним та призначено покарання у виді пробаційного нагляду терміном на 1 рік та направив для проходження програми для кривдників терміном на 3 місяці.

Пробаційний нагляд – це альтернативний вид покарання, який передбачає ряд обов'язків та обмежень із проходженням спеціальних пробаційних програм, але без обмеження волі. Якщо упродовж цього часу терміну чоловік знову образить дружину чи підніме на неї руку – відправиться за ґрати.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Тернополі успішно ...
Наступна новина: Автомобіль швидкої допомоги ...

КОМЕНТАРІ