Звернення міського голови Тернополя з нагоди річниці Акту відновлення Української Держави

Звернення міського голови Тернополя з нагоди річниці Акту відновлення Української Держави

01.07.24 08:27 0 139
30 червня 1941 року, попри спротив німецької окупаційної влади, українські націоналісти проголосили Акт відновлення Української Державності.

Українці створили тимчасовий уряд на чолі з Ярославом Стецьком. Відновлення державності у своєму Пастирському листі підтримав Митрополит Андрей Шептицький. За кілька тижнів німецька окупаційна влада заарештувала членів уряду та політичного Проводу ОУН і кинула до концтабору.

Проголошення Акту засвідчило тяглість державницької традиції. Українці показали силу боротися з будь-якою окупаційною владою, радянською чи німецькою. Акт відновлення Української держави став могутнім поштовхом до створення Української Повстанської Армії. Розгортання масового руху опору.

в час повномасштабного рашистського вторгнення, слова Ярослава Стецька набувають нового значення. Ми маємо слідувати заповітам наших минувших провідників і «не складати зброї так довго, доки на всіх українських землях не буде створена Суверенна Українська Влада». Українська влада на українському Донбасі, Херсонщині, усьому Запоріжжі та в українському Криму.

Українські Герої-воїни виконають цю волю багатьох поколінь українських патріотів.

Тисячолітній московський ворог України зникне «як роса на сонці», а московська недоімперія піде у небуття.

Слава Україні!

Героям Слава!

Міський голова Сергій Надал

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Російський удар по ...
Наступна новина: Зеленський посмертно ...

КОМЕНТАРІ