Оновлено дані Реєстру переданої допомоги від Тернопільської міської ради для ЗСУ

Оновлено дані Реєстру переданої допомоги від Тернопільської міської ради для ЗСУ

06.07.24 10:12 0 45
У розділі «Е-сервіси» можна ознайомитись з оновленими даними Реєстру придбаної та переданої допомоги від Тернопільської міської ради для Збройних сил України.

За червень цього року Тернопільська міська рада придбала для наших військових: 80 квадрокоптерів на суму понад 1,3 млн грн (загалом від початку війни придбано квадрокоптерів на суму понад 64 млн грн) Придбана попереднього місяця також комп’ютерна зокрема: відстежувальний комплекс, комплект пультів, антени, п’ять радіостанцій та чотири ноутбуки, планшети тощо. Також закуплено костюми літні польові на загальну суму понад 2,2 млн. грн.

Окрім того, надається постійна соціальна підтримка захисникам та членам їх сімей. Це і грошова одноразова виплата 10 000 грн військовослужбовцям на забезпечення спорядженням та технічними засобами (цією послугою вже скористались 2534 захисники), одноразова допомога по 10 000 на лікування та реабілітацію поранених захисникам (вже отримали 85 захисників), відшкодування суми першого внеску за житло в рамках програми «єОселя».

Також надається щомісячна допомога захисникам з інвалідністю І та II групи, щомісячна допомога членам сімей загиблим (померлих) пропалих безвісти захисників у розмірі, грошова допомога для часткової компенсації витрат на оплату житлово-комунальних послуг членам сімей загиблих (померлих), звільнення від оплати за харчування для дітей захисників, медичні послуги (зубопротезування) тощо.

Нагадаємо, Реєстр переданої допомоги доповнюється та оновлюється щомісячно.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Тернополі з 8 липня на ...
Наступна новина: Росія: суд засудив ...

КОМЕНТАРІ