У Рівненській області в Костополі засудили експрацівницю банку,яка привласнила майже пів мільйона гривень клієнтів

У Рівненській області в Костополі засудили експрацівницю банку,яка привласнила майже пів мільйона гривень клієнтів

06.07.24 08:54 0 37
За публічного обвинувачення прокурорів Здолбунівської окружної прокуратури жительку Костополя визнано винною у заволодінні майном шляхом зловживання службовим становищем, підробці банківських документів, легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом та несанкціонованих діях з інформацією, яка оброблюється в автоматизованих системах (ч. 3, ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 200, ч. 1, ч. 2 ст. 209, ч. 1, ч. 3 ст. 362 КК України).

Прокурор довів, що жінка, перебуваючи на посаді контролера-касира філії державного банку в Костополі, без дозволу клієнтів незаконно втручалася в роботу електронно-обчислювальних машин банку, відкривала рахунки, підробляла платіжні документи на переказ та в подальшому використовувала їх для зняття готівки через касу фінансової установи.

Своїми діями обвинувачена привласнила майже 500 тис. грн та вивела їх в неконтрольовану готівку, легалізувавши таким чином дохід, одержаний злочинним шляхом.

Згідно з вироком суду жінку визнано винною та засуджено до 7 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади чи займатися діяльністю, що пов`язана з обігом товаро-матеріальних цінностей та з фінансово-банківською діяльністю строком на 3 роки з конфіскацією належного на праві власності майна.

Наразі зловмисниця переховується від органів правосуддя, тож судовий розгляд здійснювався у спеціальному судовому провадженні «in absentia».

Рішення ще не набрало законної сили, сторони можуть оскаржити його в апеляційному порядку.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Суд у РФ засудив жителя ...
Наступна новина: ОГП: в Україні зросло число ...

КОМЕНТАРІ