У ході досудового розслідування встановлено, що вночі 16 липня 2024 року, 48-річний чоловік, перебуваючи на території моторвагонного депо «Здолбунів», використав знайдену на тій же території тканину та застосував джерело вогню. У результаті сталося загоряння та пожежа вагону дизельпоїзда.
Зі слів підозрюваного, який раніше вже був судимий за крадіжки з цього підприємства, вказаний злочин вчинив із мотивів помсти на основі неприязних стосунків з працівниками депо.
17 липня 2024 року Здолбунівським районним судом задоволено клопотання прокурора про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб.
Досудове розслідування здійснюють працівники ВП №6 (м. Здолбунів) Рівненського РУП ГУ НП в Рівненській області. Необхідні слідчі дії для встановлення усіх обставин вказаного злочину тривають.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від 3 до 10 років.
Примітка: відповідно до частини першої статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Немає правових підстав ...
Наступна новина: 479 звернень надійшло ...
Преимущества быстрых займов на карту онлайн
Український бренд дизайнерського одягу CAT ORANGE
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей