Олімпіада-2024. Україна виборола історичну перемогу в футболі. Результати першого дня

31.07.24 10:09 0 95
Збірна України з футболу провела свій другий матч на Олімпіаді, що триває в Парижі. Матч проти однолітків з Марокко завершився з рахунком 2:1 на користь українців.

На 22-й хвилині голом відзначився Дмитро Криськів. Збірна Марокко змогла зрівняти рахунок завдяки пенальті на 64-й хвилині. А Володимира Салюка покарали вилученням, тож українці догравали матч в меншості.

Вирвати перемогу Україні вдалося уже після основного часу – на 8-й додатковій хвилині після основного часу. Арбітри переглядали гол Ігоря Краснопіра на предмет VAR, але у підсумку гол зарахували. Це перша футбольна перемога «синьо-жовтих» на Олімпійських іграх за всю історію. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Олімпіада-2024. Збірна України стартує на футбольному турнірі: усе, що треба знати про історичний виступ

Попередня новина: Олімпіада-2024. «Бронза» ...
Наступна новина: В Тернополі 30 липня ...