Олімпіада-2024. Історичне досягнення українських тенісисток. Результати другого дня

31.07.24 09:00 0 62
Уперше в історії одразу три українки зіграють у другому колі одиночного розряду на Олімпійських іграх. Раніше рекордним був 2008 рік, коли у другому колі грала Марія Коритцева й Альона Бондаренко – без урахування парного розряду.

Перша ракетка України з тенісу Марта Костюк 28 липня обіграла чвертьфіналістку Вімблдона-2024 – новозеландку Лулу Сун з рахунком 0:2 (2:6, 3:6).

Чинна бронзова призерка Олімпіади-2020 Еліна Світоліна за 62 хвилини розгромила японку Моюку Учудзіму – 0:2 (2:6, 1:6).

Матч Даяни Ястремської тривав понад дві години й на характері українці вдалося пробитися до наступного етапу, вирвавши перемогу у бразилійки Лаури Пігоссі. Зустріч завершилася із рахунком – 1:2 (6:3, 5:7, 0:6).

Наступна новина: В Україні другий день ...