За даними досудового розслідування, незаконний автозаправний бізнес організували жителі Рівненського району. Вони купували пальне сумнівної якості та перепродували його зі спеціально обладнаних автомобілів, які стояли вздовж автомобільних шляхів. При цьому, жодних документів на товар у продавців не було.
Правоохоронці провели близько 30 санкціонованих обшуків за місцями проживання фігурантів провадження та у їх автівках. У ході слідчих дій виявлено та вилучено чорнові записи, 1,5 тонни пального та 7 автомобілів, обладнаних для незаконного продажу підакцизних товарів.
На це майно наразі судом вже накладено арешт. Призначені необхідні експертизи, встановлюються шляхи походження та якість дизпалива, а також причетність до злочину інших осіб.
Досудове розслідування здійснюють слідчі СУ ГУ НП в Рівненській області.
Примітка: відповідно до ч.1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: «Кримська солідарність»: ...
Наступна новина: Зеленський розповів про ...
Однокамерний септик з бетонних кілець і вплив ґрунту на роботу системи.
Переваги доставки з Китаю
Обучение в Польше: возможности и преимущества
Прикроватные тумбы по доступной цене: как выбрать и где купить в Украине
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?