Так, 10 липня цього року та спецлінію «102» зателефонувала жінка та повідомила про мінування одного із відділів Рівненського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, для зриву роботи установи та створення паніки серед його працівників і відвідувачів.
На місце події виїхали спеціалісти вибухотехнічної служби та кінологічного центру, однак вибухових пристроїв у приміщенні РТЦК та СП не виявили, що дозволило відновити роботу установи.
Особу псевдомінерки правоохоронці встановили одразу. Нею виявилась раніше судима здолбунівчанка, яка повідомила про мінування у нетверезому стані. Свій вчинок жінка пояснила особистою образою на військовослужбовців терцентру.
Після проведення експертизи зловмисниці повідомили про підозру, наразі вирішується питання обрання їй запобіжного заходу.
Досудове розслідування проводять слідчі СВ ВП №6 Рівненського РУП ГУНП в Рівненській області.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Командування: сили ППО ...
Наступна новина: «Укренерго»: через негоду ...
Быстрое привлечение средств для срочных задач ...
Чому швидкість сайту — це не про комфорт, а про гроші
Креатин и выносливость может ли добавка помочь бегунам и любителям велосипеда
Трубчасті радіатори для сучасних інтер’єрів і стабільного тепла
Як правильно планувати відпустку?