Водночас і правоохоронці напрацювали ефективні схеми протидії таким злочинам, і люди стали обачнішими. Завдяки вжитим спільним заходам відмічається зменшення в порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількості вчинених та зареєстрованих кримінальних правопорушень (1622 проти 2169).
Серед найпоширеніших видів шахрайства залишається:
- «реалізація» товарів через інтернет – 423;
- використання фішингових посилань – 270;
- надання інформації «банківським» працівникам – 135;
- використання схем надання допомоги – 143.
З огляду на підвищений запит суспільства на справедливість, в обласній прокуратурі правоохоронці та представники державних органів влади на засіданні профільної міжвідомчої робочої групи обговорили проблемні питання попередження шахрайств, особливості їх розслідування та посилення механізмів щодо ще оперативнішого виявлення злочинців.
Особлива увага до шахрайств, де потерпілими є військовослужбовці, котрі виборюють для нас перемогу і мирне майбутнє, а шахраї не гребують можливістю на них заробити.
Принагідно вкотре нагадуємо, злочинці – дуже винахідливі! Вони придумують нові схеми і «грають» на ваших емоціях. Тож закликаємо в жодному разі нікому та ніколи не повідомляйте дані своєї банківської карти, не переходьте за посиланнями сумнівних веб-ресурсів, які пропонують допомогу та «легкі» гроші, і завжди перевіряйте отриману інформацію.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Генштаб ЗСУ: армія Росії ...
Наступна новина: У Тернополі встановили ще ...