З 36 квартир двох під’їздів проведено евакуацію 94 мешканців. У 33 квартирах даного житлового будинку пошкоджені віконні склопакети, також пошкоджено 57 склопакетів школи, що розміщена поруч, а також склопакети у двох квартирах житлового будинку поруч. Уламками пошкоджено 20 транспортних засобів, які були припарковані поблизу будинку.
Мешканців будинку евакуйовано в пункт обігріву, що знаходиться у закладі освіти. О 02:28 пожежу ліквідовано. До ліквідації пожежі від ДСНС залучено 13 од. техніки та 45 чол. особового складу.
У зв’язку із пошкодженням внутрішньобудинкових мереж тимчасово зупинено подачу теплоносія та холодної води до будівлі. До моменту відновлення водопостачання, до будинку КП «Тернопільводоканал» забезпечить підвезення технічної води.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Війська РФ знову атакували ...
Наступна новина: Витирав ноги об український ...
Майстерня з ремонту побутової техніки: як вибрати
Как управлять деньгами: финансовая грамотность для начинающих
Ехать или остаться: сколько реально зарабатывают на стройке в Европе и Украине
Як обрати надійний інтернет-магазин електроінструменту в Україні
Гипергидроз и его влияние на качество жизни