Керівництво КНУ звільнило викладача Інституту журналістики Микиту Василенка

Керівництво КНУ звільнило викладача Інституту журналістики Микиту Василенка

29.12.24 10:30 0 159
Керівництво Київського національного університету імені Тараса Шевченка вирішило звільнити професора Інституту журналістки Микиту Василенка, який розповідав про «голодних українок» та «іноземних миротворців».

Відповідний наказ про дострокове розірвання контракту підписав ректор Володимир Бугров, повідомили на офіційному сайті вишу.

За даними пресслужби КНУ, підставою для рішення стали висновки Вченої Ради, кафедри Інституту журналістики та Постійної комісії Вченої ради університету, які виявили «системні порушення» в поведінці професора.

«Поведінка професора Микити Василенка не лише суперечила основним етичним принципам університетської спільноти, але й завдала репутаційної шкоди університету», – повідомили в адміністрації закладу. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Єльський університет назвав імена понад 300 українських дітей, депортованих до РФ

Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org

Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Рівненщина: на ...
Наступна новина: Генштаб: Сили оборони ...

КОМЕНТАРІ