«На Покровському напрямку з початку доби російські загарбники здійснили 41 спробу потіснити наших захисників із займаних позицій в районах Зеленого Поля, Водяного Другого, Єлизаветівки, Променю, Лисівки, Шевченка, Звірового, Удачного, Успенівки, Срібного, Дачного, Улаклів та Янтарного. Сили оборони стримують натиск та відбили 27 атак противника, 14 боєзіткнень ще тривають», – вказано у дописі.
За даними штабу, на Краматорському напрямку російська армія намагається просуватися вперед в районі Часового Яру та в напрямку Ступочок та Білої Гори. Вісім з 16 атак підрозділи Сил оборони відбили, бої продовжуються.
«На Лиманському напрямку за день загарбницька армія здійснила 11 атак на позиції українців поблизу Копанок, Твердохлібового, Макіївки та Тернів. П'ять боєзіткнень тривають до цього часу», – кажуть у ЗСУ.
Також російські війська наступали на Харківському, Куп'янському, Лиманському, Сіверському, Торецькому, Придніпровському напрямках і в Курській області РФ.
За даними проєкт DeepState, армія Росії знову просунулась біля Великої Новосілки – цього разу у Времівці на південний захід від селища.
«Сіра зона» таким чином перетнула південні околиці селища, а отже, що агресор, швидше за все, зміг зайти у Велику Новосілку та зав?язати там бої.
Велика Новосілка – останній відносно великий форпост Сил оборони на півдні Донбасу. Тут ЗСУ відвоювали деякі території влітку 2023 року, а Росія розпочала свої штурми у відповідь восени 2024 року.
Проєкт DeepState й американський Інститут вивчення війни (ISW) повідомляли, що російська армія в перші дні 2025 року активно захоплює нові території на південь, південний схід і схід від Покровська.
Речник оперативно-стратегічного угруповання військ «Хортиця» Віктор Трегубов повідомляв, що російські війська намагаються обійти місто Покровськ Донецької області, щоб розірвати логістичні ланцюги і взяти місто в оперативне оточення. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Найскладніша ситуація на фронті на сході, де РФ переважає у кількості техніки і військ – Зеленський
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Тернопіль: стадіон імені ...
Наступна новина: Українське командування: ...