Як зазначає начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Олег Соколовський, видаленню підлягають лише сухостійні та аварійні дерева. Роботи проводяться виключно в міжвегетаційний період і після огляду території експертною комісією.
«У парку Сопільче минулого року було проведено комісійне обстеження, під час якого визначено дерева, що першочергово потребують видалення, оскільки вони досягли своєї вікової межі. З метою забезпечення безпеки відвідувачів комісія ухвалила рішення про поступове видалення цих дерев, — розповідає Олег Соколовський. — Зауважу, що вже були випадки падіння гілок, і місцеві мешканці неодноразово зверталися зі скаргами».
Парк «Сопільче» було закладено у 1975-1980 роках, і на більшість дерев у парку досягли 50-річного віку, що є їх віковою межею.
«Це швидкоростучі породи дерев, такі як верба, тополя, та сухостійні ялини, у яких спостерігається значна сухоровешинність, всихаюча крона, що часто веде до обриву сухих гілок, — зазначила головний спеціаліст відділу благоустрою та екології управління ЖКГ Людмила Гринчишина. — Для забезпечення компенсаційного відновлення ми плануємо провести висадку нових дерев у парку навесні цього року».
Санітарне обрізання і видалення зелених насаджень у Тернополі проводиться відповідно до Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України та Закону України «Про благоустрій населених пунктів».
Просимо тернополян з розумінням поставитися до необхідності здійснення цих робіт, адже на місці видалених сухих дерев в подальшому будуть висаджені нові зелені насадження.
Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Суд у Криму заарештував ще ...
Наступна новина: Прокуратура АРК: Росія ...