«У регіоні чи окремих населених пунктах за рішенням обласної комісії ТЕБ і НС (Державної комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій – ред.) можуть застосовувати «локальний карантин». Зокрема йдеться про дистанційне навчання в окремих класах шкіл, навчальних закладах, обмеження кількості відвідувачів в установах та інші протиепідемічні заходи – щоб зупинити поширення та передачу ГРВІ та стабілізувати ситуацію», – йдеться у повідомленні.
За даними міністерства, зростання захворюваності на ГРВІ зумовлене циркуляцією вірусів грипу у 21 регіоні країни, а до квітня вірус грипу переважатиме над коронавірусною інфекцією.
За тиждень з 10 по 16 лютого в Україні на ГРВІ, грип та COVID-19 перехворіло 206 653 людей, із них 60% – діти. До лікарень з ускладненнями госпіталізовано 2 130 дорослих і 3 276 дітей
«Щорічна вакцинація – найдієвіший спосіб для профілактики грипу та COVID-19, проводити щеплення проти грипу можна не лише на початку, а і впродовж усього епідсезону. Наразі всі області забезпечені вакциною проти COVID-19. Вакцина проти грипу доступна в аптеках – станом на 16 лютого проти грипу вакцинувалися 109 913 людей, – розповіли у відомстві.
Загалом, кажуть у МОЗ, з початку епідсезону з 30 вересня по 9 лютого на ГРВІ, грип та COVID-19 в країні перехворіло 2 262 760 людей. Це на 22,8% менше аналогічного періоду епідсезону 2023-2024 років. За цей час діагностовано 17 380 випадків захворювання на COVID-19, з яких 78 випадків – летальні. ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: МОЗ: в Україні минулого тижня на ГРВІ, грип та COVID-19 захворіло понад 100 тисяч людей
Про це повідомляє Радіо Свобода. http://www.radiosvoboda.org
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Ще 208 військовослужбовців ...
Наступна новина: У Тернополі визначено ...
Театральная афиша Москвы: лучшие спектакли
Понятие и признаки инфантильности: как распознать психологическую незрелость
Самі дієві мазі з трав
Як найкраще привітати: ідеї та поради